پاکسازی سایت ویروسی| بازگردانی سایت✅

پاکسازی سایت هک شده تخصص ماست. ما این تضمین رو به شما می دهیم در صورت آلوده شدن وبسایت شما با هر بد افزاری در عرض 30 دقیقه الی 5 ساعت سایت شمارو به حالت اولیه برگردانده و کانفیگ امنیتی رو روی وبسایت شما اعمال کنیم.

هرگونه وبسایت آلوده را بازگردانی می کنیم

پاکسازی سایت ویروسی| بازگردانی سایت✅| sasandarvishpour.ir

قبل از انجام خدمات پاکسازی و کانفیگ امنیت VIP سوال دارید؟ در خدمت شما هستیم 09224638067

اگر سایت شما هک شده، وقت را از دست ندهید!

جدی‌ترین مشکلی که برای یک سایت می تواند ایجاد شود، هک شدن سایت است. در صورتی که سریعاً اقدام به پاکسازی سایت هک شده نکنید، سایت دچار آسیب‌های جدی‌تری می شود. اگر شما قبلاً از خدمات افزایش امنیت در سایت استفاده کرده بودید، از هک شدن سایت جلوگیری می شد. گوگل سایت های ویروسی را خیلی زود از نتیجه جستجو حذف می کند و اگر سایت شما هک شده باشد بعد از مدت کوتاهی تمامی نتایج خود را از دست خواهید داد. بس همین حالا اقدام به پاکسازی سایت خواد کنید.

پاکسازی کانفیگ امنیتی پلاس

توجه داشته باشید که ما این تضمین رو به شما می دهیم که تحت هر شرایطی سایت شمارو بازگردانی کنیم و به صورت سالم بدون حفره ی امنیتی تحویل شما بدیم. بس هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید تا عملیات پاکسازی و کانفیگ امنیتی انجام بشه.

"(ضروری)"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

پاکسازی و کانفیگ امنیتی

این پکیج مختص افرادی هستش که وبسایتشون هک و ویروسی شده و سایتشون از دسترس خارج شده. در این پکیج ما خدمات پاکسازی سایت الوده رو به صورت کامل انجام می دیم و بعد از پاکسازی، خدمات کانفیگ امنیتی رو روی وبسایتشون اعمال می کنیم تا دیگر مورد حملات هکر ها قرار نگیرد. خیالتان راحت باشید هرگونه وبسایت الوده ای هم داشته باشید ما برای شما پاکسازی و کانفیگ امنیتی خواهیم کرد.

پاکسازی و کانفیگ امنیتی

این پکیج مختص افرادی هستش که سایتشون آلوده نیست و هیچ نفوذی به سایتشون انجام نشده ولی می خواهند وبسایتشون رو در مقابل حملات و آسیب پذیری توسط هکر ها امن کنند و خدمات کانفیگ امنیتی برای سایتشون انجام بشه. این تضمین را به شما می دهیم که به صورت کامل وبسایت شمارو در مقابل هرگونه حملات امن کنیم.

پاکسازی کانفیگ امنیتی مشتریان

توجه داشته باشید که ما این تضمین رو به شما می دهیم که سایت شمارو به صورت کامل کانفیگ امنیتی کنیم. بس با خیال اسوده درخواست خود را ثبت کنید.

"(ضروری)"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

سایر خدمات آکادمی ساسان دروریش پور

با سرویس های میزبانی، طراحی، و پشتیبانی آکادمی ساسان درویش پور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

طراحی سایت

هاست پر سرعت

خدمات Whmcs

مدیریت سرور

سرور مجازی

پاکسازی وبسایت

چنانچه سوال یا نیاز به مشاوره ی قبل از خرید دارید لطفا اطلاعاتتون رو در کادر زیر وارد کنید تا کارشناسان ما همین حالا با شما تماس بگیرند.

مشاوره کانفیگ امنیتی

"(ضروری)"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

سوالاتی که شاید ذهن شمارو هم درگیر کرده باشه

خیر ، خدمات پاکسازی سایت هک شده بدون از بین رفتن اطلاعات است. تنها فایل های مخرب و آلوده حذف می شود و در صورتی که یک فایل مهم آلوده شده باشد، اقدام به حذف فایل های آلوده آن می شود. در مواردی که لازم به حذف فایل آلوده باشد، ضمن هماهنگی، فایل بروز رسانی می شود.

خیر، ابتدا سایت شما بررسی و پاکسازی می شود و به شما چند روز مهلت تست داده می شود. بعد از تایید اینکه مشکلی در سایت وجود ندارد، اقدام به افزایش امنیت سایت شما کرده تا دیگر و مجدد سایت شما هک نشود.

بله متاسفانه سایت شما هک شده است، این یکی از نشانه های هک شدن سایت است که باید پس از پاکسازی سایت، اقدام به تغییراتی در گوگل کنسول کرد تا مجدد گوگل محتوای سایت سالم را ایندکس کند. این موارد پس از پاکسازی به کاربر در تیکت گفته می شود.

مشکل از تزریق کد مخرب در بخشی از هاست و یا دیتابیس شماست که البته با خدمات پاکسازی این مورد هم حل می شود. معمولاً ریدایرکت شدن سایت به سایت دیگر ، از مهم ترین روش هایی است که هکر ها برای کردن یک سایت استفاده می کنند.

می توانید از همین خدمات استفاده نمایید،ضمن بررسی سایت شما، اقدام به افزایش امنیت وبسایت هم میگردد/پس از خرید حتما این مورد را در بخش تیکتینگ به کارشناسان اعلام نمایید.